0 ürün - 0,00 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

 

 

“ Klaket Davetiye, 2018 Sezona özel yüzlerce eşsiz benzersiz davetiye tasarımlar ile hizmetindeyiz, onlarca katalog ve yüzlerce özel davetiye eklenmiştir. 

 


“ Sitede kaybolmamak için sol tarafta bulunan detaylandırılmış özel kategori sistemi ile
rahatça davetiyelerinizi bulabilirsiniz bu sayede hızlı
bir şekilde davetiyenizi hızlı seçebilirsiniz. 

 


“ Yüzlerce davetiye arasındaki davetiye beğendiniz ise davetiyeden kaç adet almak istiyorsanız, adet yazarak sepete ekle butonu ile sepetinize eklersiniz ve otomatik sistem sizi sepet sayfasına yönlendirecektir ve ardından sipariş sayfasına git tıklayarak siparişi verebilirsiniz. 

 


“ Sipariş bölümünde, sipariş ettiğiniz davetiyeyi en aşağı sayfada ürünün detayları ve toplam tutarını görürsünüz.

Sipariş sayfasında yer alanları

GELİN VE AİLE BİLGİLERİ
DAMAT VE AİLE BİLGİLERİ
DÜĞÜN TARİHİ VE SALONU BİLGİLERİ
KINA TARİHİ VE SALONU BİLGİLERİ
TESLİMAT KARGO BİLGİLERİ
gibi ve diğer alanları eksiksiz olarak doldurmanız

gerekmektedir.

 


“ Davetiye bilgileri doldurup sayfanın alt kısmında yer alan ödeme tercihinizi seçersiniz. Örneğin banka havalesini tercih ederseniz ekte yer alan banka hesap bilgilerimize Havale/EFT yapmanız gerekmektedir.

veya Kapıda ödemeyi seçerseniz davetiyeniz basılıp paketlenip kargoya verip kapınıza kargo gelir, kargoyu teslim alırken kapıda nakit ödeme olarak ödeyebilirsiniz. 

 


“ Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra siparişi onayla diyerek bilgilerinizi sisteme kayıt edilirsiniz, bu sayede sipariş başarıyla tamamlamış olursunuz ardından sonra
1 saat içeresinde müşteri temsilcimiz
sizinle iletişime geçip teyit eder işlemleri ve size örnek tasarım çalışması yapılıp baskı onaya sunarız eğer kelimeleri cümlelerde harf hataları var ise yada eklemek istediğiniz kelimeler var ise müşteri temsilcimize bildirip düzeltilir. Davetiye bilgileri eksik birşey yok ise tam istediğiniz gibi ise tasarımı onaylayıp müşteri temsilcimize bildirip baskı işlemine alırız ve
kargoya verilip size gelir! 🙂 


 

Whatsapp Hattı